و الغوث والرحمه الواسعه وعده عیر مکذوب . . .

سلام :

آن روز کی می آید که همه آن را دور و ما آن را نزديک ميدانیم . . .

آن روز می آید چون خدا آن را با نشانهایی آشکار دارد به ما نشان ميدهد ! کمتر نشانی است که در کتابهای دور و نزدیک آمده باشد و ما در اين زمانه نشانی از آن نیابیم ! پس چرا ناراحتی ؟

نه نه نه ! البته که ناراحتی ! مهمان نداي آمدن مي دهد  و ما ! ماست !!!!!

راستی اینقدر منتظر آقا هستیم اگر بیان و به ما نگاه هم نکنن ! خیلی بده ! خیلی خطرناکه حسن !

واقعا خطرناکه حسن آدم شو ! !  اما نه آدمي که طمع به خوردن سیب زیبای دنیا دارد . . .

بخش پاسخ به شبهات :

شاید بپرسید وبلاگ قرآن من چرا اینقدر گیر داده به اقا امام عصر (عج) !  و نبايد در حوزه تخصصی وبلاگهای دیگر وارد شود ! اما :

از قرآن آنچه باید بفهمیم دیگه نمی فهمیم ! پس چرا از آقا چیزی ننویسم !

کسی که دليل و ترجمان آیات و روشنگر مفاهیم نویی از قرآن بوده و هست و خواهد بود ... قرآن ناطق زمانه چیزی دور از مساله نیست ... ضمنا آدم به هر چیزی گیر نمیدهد !

امروز حال ندارم سعی کنید پیام ندید چون هر چی دیدید از چشم خودتون دیدید ! (شايد این مدلی نظرتان را بنویسید)

n      به زودی متونی جنجالی!!! در وبلاگ منتشر خواهد شد این وبلاگ را به دوستان خود پیشنهاد نمایید –

n      از اول تیر ماه

نويسنده رنگين کمان

خدانگهدار

 

 

/ 15 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تا جمعه ی ظهور

امام صادق (ع): خوشا به حال شيعيان قائم ما كه در دوران غيبتش منتظر ظهور اويند و در زمان ظهورش مطيع فرمان او. آنها اوليا و دوستان خاص خدايند كه نه ترس و هراسي بر ايشان است و نه اندوهگين مي شوند.

سلوک

سعی کن اينطوری فکر نکنی که از قران ديگه چيزی نمی فهميم چون خيلی خطرناک حسن

نجمه.خ

سلام بايد اعتراف کنم وبلاگ قشنگی داريد ولی از روزی که گير داديد به امام زمان ومطالب در مورد اقا می نويسيد وبلاگتون خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی قشنگ تر شده است موفق و سربلند باشيد يا علی

تا جمعه ي ظهور

با سلام، دوست عزيز قدر خود را بدانيد و خدا را شكر كنيد كه افتخار داريد در اين دنياي پست كه اكثر مردم فقط به ماديات و امور دنيوي خود مشغولند، شما قدمي هر چند كوچك در راه زمينه سازي براي ظهور برداشته ايد و توشه اي براي آخرت خود. در زير سايه توجهات امام عصر(عج) موفق و مؤيد باشيد.

سلام اينم لينك شما............

يه آسمونی

سالروز سلاله پاك رسول خدا(ص)، دست پرورده آغوش امام علي(ع) و تربيت يافته دامان فاطمه زهرا (س)، زينب كبري (س) خجسته باد به روزيم . ياعلي

تا جمعه ي ظهور

امام رضا(ع): چه زيبا و نيكوست صبر كردن و در انتظار فرج به سر بردن! پس بر شما باد به صبر! همانا فرج بعد از يأس فرا مي رسد.

نجمه.خ

سلام بدو بدو بیا می خواهیم یک کاری را اگر دوست داری با هم انجام بدیم دير نكني عقب نموني منتظرم ... يا علي

ب مثل: بهزاد

با سلام و عرض خسته نباشيد. اين برنامه رو هم حتما ببينيد. به کمک اين برنامه مي توانيد از متن کامل قرآن کريم با خط زيباي عثمان طه به همراه ترجمه فارسي استفاده نماييد. پس از نصب اين برنامه يک منوي کاربردي به محيط ورد اضافه مي شود که با استفاده از آن مي توانيد از اين برنامه استفاده نماييد. همچنين امکان استفاده از خط فرمان به نگارش آخر اين نرم افزار اضافه شده است که کار با اين نرم افزار را بسيار راحت مي نمايد. مي تونيد اون رو از آدرس زير دانلود كنيد: http://myquran.org/msword/Quran/SetupQuranInWordFarsi1.3.zip التماس دعا.

محمد هاشم نعمت اللهی

دوست عزيز قرآن پژوه سلام گروه پرسمان قرآني در نظر داردبه منظور پشتيباني معنوي ازوبلاگ نويسان قرآني در زمينه پاسخ به سؤالات و شبهات، همچنين در اختيار گذاشتن محتواي صحيح مطالب قرآني از وب لاگ نويسان عزيز قرآني ثبت نام به عمل آورد. جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه كنيد.در ضمن شما مي توانيد با ارسال پرسشهاي قرآني مخاطبين خود به اين گروه جواب آنها را در اسرع وقت دريافت نماييد. با تشكر مدير وبلاگ قرآن بلاگ www.quranblog.org